METAMORFOZY

 

 

Podróżując po najbardziej odległych zakątkach ziemi coraz częściej zdaję sobie sprawę jak to czego doświadczam, kogo spotykam, co dane mi zobaczyć kształtuje nieustannie moje postrzeganie wszechobecnego piękna i harmonii.

 

Każde spotkanie z naturą…

Z ludźmi

 

Z różnorodnością kulturową

 

Wreszcie ze sztuką

 

… powoduje wyostrzenie mojej wrażliwości i ugruntowanie w przekonaniu, że otaczająca nas natura jest przepełniona pięknem. Piękno to bardzo osobiste doznanie, które mimo indywidualizmu w jego postrzeganiu daje się opisać matematycznie. Ciąg liczb Fibonacciego to narzędzie wykorzystywane powszechnie w sztuce, architekturze i medycynie. To narzędzie na bazie którego skonstruowano wiele systemów do projektowania min uśmiechu. System, którego używamy w planowaniu prace o wysokiej estetyce to Smylist.

 

Smylist zauroczył mnie tak bardzo, że w krótkim czasie dołączyłem do światowego grona ekspertów wykorzystujących ten system w planowaniu swojej codziennej pracy przyczyniając się jednocześnie do jego stałego rozwoju oraz za pomocą szkoleń adeptów stomatologii estetycznej upowszechnianie systemu Smylist w Polsce i na świecie. 

Zobacz jak to robię.

Sesja zdjęciowa twarzy pacjenta

Komputerowa wizualizacja nowego uśmiechu

METAMORFOZY MOICH PACJENTÓW

Przykład pierwszy - PACJENTKA LAT 35

Przykład drugi - PACJENTKA LAT 39

Przykład trzeci - PACJENTKA LAT 56